Patarimai, kaip išvengti, kad pigi kelionė netaptų brangia (3 dalis)

Kaip minėjau ankstesniuose savo straipsniuose, pigus skrydziai gana dažnai virsta pakankamai brangia kelione. O tai įvyksta dėl to jog keliones metu netinkamai paskirstome savo išlaidas arba tiesiog atsipalaiduojame tiek, kad leidžiame sau daugiau nei galime leisti kelionės metu (kalbu apie finansinę kelionės pusę). Ankstesniuose straipsniuose – Patarimai, kaip išvengti, kad pigi kelionė netaptų brangia 1 dalis ir 2 dalis – aptariau apie tai kaip neišlaidauti prieš pat kelionę, skrydžio į atostogų šalį metu ir kaip neišlaidauti tik atvykus į šalį ir savo rezervuotą viešbutį (gal ne kiek neišlaidauti, bet kiek sutaupyti, kad kelionę nepabrangtų daugiau nei planavote).

Šioje straipsnio dalyje aptarsiu kelis patarimus apie išlaidas, kurios dažniausia pasitaiko pačios kelionės metu ir dar plačiau aptarsiu apie tai kokios išlaidos Jus gali sugundyti atvykus į viešbutį.

„Taigi, atvykus į viešbutį…“ – pirmoje straipsnio dalyje aptariau kaip nevertėtų susigundyti viešbutyje siūlomais užsisakyti pusryčiais, peitumis ar vakariene – visada bus daug pigiau gamintis valgyti patiems (žinoma jei kambaryje yra virtuvėl) – arbe jei nenorite gamintis, apeikite visas mieso kavines ir įvertinkite siūlomus patiekalus ir kainas (kaip minėjau, nustebsite kaip toks pat patiekalas gali kainuoti skirtingose kavinėjse žymiai pigiau). Taip pat, nereiktų skubėti užsisakyti papildomų paslaugų, tokių kaip internetas, kabelinė televizija ar kondicionierius. Jei kalbank apie internetą – tai viešbutyje jis but tikrai nepigus, pirmiausia reiktų apeiti miestą ir pasidomėti kur yra nemokamas wi-fi ryšys (jis beveik visada yra) arba tiesiog tas pats interneto paketas kokiam tai kioske bus pigesnis nei viešbutyje (viešbučiai mėgsta užsikelti kainas ant bet ko, kad tik daugiau uždirbti nuo turistų).

Kabelinė televizija, mano nuomone, atostogų metu nėra reikalinga – tai kam papildomai išlaidauti tam. Gi viešbučio kambaryje nesėdėsite, per dienas keliausite po šalį, kad tik kuo daugiau jos pamatyti. Be to, išvažiavote pailsėti tai ir ilsėkitės  nuo tos kasdienybės, kuri būna kiekvieną dieną.

Apie kondicionierių – gi nežinote koks oras bus tai kam iš anksto užsisakinėti? Jei prireiks, šią paslaugą užsisakysite vėliau. Na nebent žinote, kad tomis dienomis tikrai bus karštą (pavyzdžiui kaip būna turkijoje kur beveik visada yra labai karšta).

„Nemokamai?! Nuolaidos?!” – visada ieškokite kur galima būtų ką nors gauti nemokamai (pvz internetą) arba nuolaidų  – jų gi visada būna, o ir sutaupyti tikrai išeis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *