Ar verta pasinaudoti greitąja paskola?

Per televiziją nuolat matome reklamuojamas paskolas, kurias pasak reklamoje vaidinančių žmonių pasiimti yra labai paprasta. Tiesiog imkite, mėgaukitės ir nesivarginkite galvodami apie grąžinimą. Greitoji paskola išties pristatoma, kaip labai patogus būdas papildyti savo kišenę. Tačiau ar jis yra toks jau geras, juk reklama nebūtų reklama, jei nepristatytų visko labai patraukliai ir taip, kaip labiausiai tinka vartotojui.

Kiekvienas poelgis turi savų pliusų ir minusų, kuriuos susidėliojus lengviau nuspręsti ar variantas tikrai yra tinkamas. Tad kiekvienam rekomenduojama prieš paimant paskolą susidėlioti pliusus ir minusus, kurie gali koreguoti sprendimą.

Pliusai:

  1. Atsiradus finansinėms problemoms galima labai greitai gauti reikiamą pinigų sumą. Žinoma, negausite bet kokios. Bus atsižvelgiama į jūsų finansinę būklę, tačiau dažniausiai žmonės pateikia paraiškas įvertindami savo finansinę situaciją ir didžioji dalis prašymų yra patenkinami.
  2. Greitoji paskola gaunama vos per kelioliką minučių ir tam nereikia jokios užstato ar laiduotojo. Yra įmonių, kurios prašo užstatyti savo transporto priemonę, tačiau tuomet jums nebūtina būti dirbančiu asmeniu. Vienu kitu atveju tai kur kas patogesnis pasirinkimas nei bankas.
  3. Patogu skolintis, jei turite kokią nors idėją, kurią realizavus ji atneš dar didesnį pelną. Tuomet tokia paskola yra tarsi investicija į projektą. Jam pavykus jūs galėsite grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Jei nepavyks – laiko dar yra, kadangi grąžinimo terminas nėra trumpas. Bandykite dar kartą.

Minusai:

  1. Didžiausias minusas, kurį gali pasiūlyti greitoji paskola yra dideli procentai, kurie labai auga ypač jei vėluojate grąžinti paskolą. Žinoma, dažniausiai jie yra kur kas mažesni nei bankuose. Juolab, daugėjant įmonių ir tuo pačiu didėjant konkurencijai procentai mažėja, tad galbūt vieną dieną jie bus tokia juokingi, kad skolinsimės su malonumu, tačiau dabar yra kaip yra.
  2. Pinigų negalite grąžinti tada, kai jums tai patogu. Jei viskas vyksta dar prieš pasibaigiant terminui, tuomet puiku – įmonė bus patenkinta. Tačiau jei vėluosite grąžinti jumis bus labai greitai susidomėta. Patariame atsakingai elgtis su skolintais pinigais.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *