Bendravimas: leisk pašnekovui pasijusti reikšmingu

Kiekvienas žmogus nori būti reikšmingu. Tai žmogaus poreikių piramidės viršūnė. Todėl leisk pašnekovui pasijusti reikšmingam ir jis greit taps geru tavo draugu. Tai nėra sunku. Tiesiog nereikia savęs vertinti kaip tobuliausio visuose srityse – tai netiesa, net jei nenori to pripažinti. Kiekvienas šiandien tavo sutiktas žmogus kažkuo pranašesnis už tave. Net ir tas „bomžas“ – benamis, kurio tu šiandien vos nepaspyrei gulinčio gatvėje. Sakysi ne? O tu pabandyk su tokiais, kaip jo rūbais, išgyventi žiemą gatvėje. Jei galima rasti kažkokį pranašumą „bomže“, tai tikrai nesunku bus surasti pranašumų tavo pašnekove. Tik nesakyk kolegei, kad jos krūtinė labai didelė ir tave jaudina. Užteks pasakyti, kad ji gerai atrodo. Nors šiaip moteris žymiai labiau paperka susižavėjimas jos vidiniu grožiu (protu, ištverme, pasiaukojimu ar dar kuo). Rask privalumą ir nuoširdžei juo žavėkis. Bet nesaldžialiežuvauk. Nereikia visą valandą kalbėti apie pašnekovo ausies spenelį. „Koks puikus jūsų kostiumas, turbūt siuvote pagal užsakymą? Tas šilkas. Jis taip tviska. Aš jau senai apie tokį svajoju. Gal rekomenduosite savo siuvėją? (Leisk jam atsakyti) O atėjau aš norėdamas paklausti…“  Pokalbio pabaigoje būtų gerai vėl pagirti kostiumą. Visiem patinka gerai atrodyti.

Kalbėk apie tai ko nori tavo pašnekovas. Atėjęs į susitikimą nepulk pasakoti ko tu nori iš šio susitikimo. Kalbėk apie tai ko nori oponentas. Sakykim eini kažką parduoti. Tu visada eini kažką parduoti ir nesvarbu ar tai prekė ar idėja, ar veiksmų rinkinys (priverti žmogų pasielgti taip kaip tu nori). Išsiaiškink kokią naudą jam suteiktų tavo produktas. Ir pradėk kalbėti apie naudą, net nepaminėk produkto įsigyjimo fakto.

Reklamos paslaugų pardavimas „www.24bazar.com – tai didžiausias pasaulyje automobilių ir nekilnojamojo turto turgus. Kasdien jį aplanko daugiau nei 1`000`000 potencialių pirkėjų. Žinome, kad jūs prekiaujate nekilnojamuoju turtu, todėl pamanėme, kad jus galėtų sudominti reklama mūsų svetainėje. Norime jus informuoti, kad jums nebūtina dėti mokamą reklamą ar skelbimą. galite patalpinti nemokamą skelbimą ir taip pritraukti daugiau klientų savo parduodamiems objektams…“ Pagalvok ką atsakytum jei tiesiog pasakyčiau, kad noriu, jog man sumokėtum už tai, kad galėsi reklamuotis mano svetainėje?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *