Ką reikia žinoti apie skelbimus?

Skelbimai – labai populiarus dalykas šiandieniniame pasaulyje.  Nesvarbu, kokie skelbimai bebūtų, mokami skelbimai, nemokami skelbimai, jie visi neša tam tikrą informaciją: jie informuoja visuomenę apie parduodamus, dovanojamus daiktus, laisvas darbo vietas ir pan. Tačiau ar tikrai mokame skaityti skelbimus? Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti šiek tiek juokinga, juk skaityti mokame visi. Tačiau tikrai ne visi žmonės geba pamatyti tikrąją informaciją, o taip pat – ne visi skelbimų skaitytojai pagalvoja, apie tai, jog skelbimus ruošiantys žmonės kartais pasinaudoja ir tam tikromis gudrybėmis. Tad šiandieniniame pasaulyje, kuomet tiek spaudoje, tiek internete, tiek televizijoje gausu įvairiausių skelbimų, tikrai pravartu pasidomėti kaip skaityti skelbimus, kad galėtume realiai įvertinti situaciją.

Pirmasis pastebėjimas apie darbo skelbimus: jei ieškote darbo, būkite atidūs skaitydami darbo skelbimus. Atminkite, jog darbo skelbimuose pateikiama informacija gali būti šiek tiek pagražinta, taip pat, darbo skelbimuose pateikiama tik dalis informacijos, tad nuėjus į darbo pokalbį gali tekti ir nusivilti. Norintiems sužinoti apie įmonę, kurioje yra laisva darbo vieta, informacijos gali suteikti ir įmonių katalogas. Atkreipkite dėmesį ir į dar vieną dalyką: jei viena ar kita įmonė labai dažnai ieško žmonių, galinčių užimti vis tas pačias pareigas, gali būti, jog toje įmonėje yra didelė darbuotojų kaita.

Atkreipkite dėmesį į skelbimus su nuotraukomis: nuotraukos jums leis geriau įvertinti parduodama ar dovanojamo daikto kokybę.

Na, o pabaigai dar vienas patarimas: kadangi skelbimai paprastai būna labai nedidelės apimties, nepraleiskite progos su susisiekti su skelbimo savininku nurodytais kontaktais ir sužinoti trūkstamą informaciją. Maža to, jei ruošiatės pirkti vertingesnį daiktą, susitarkite su jo savininku, kad galėsite atvykti jį apžiūrėti. Niekada nepirkite katės maiše – galite apsigauti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *