Kaip greitai rasti tinkamą dovaną?

Žiūrėkime, kokios dovanos teiktų daugiausiai malonumo, su kokiomis jų turėtojas dažniausiai susidurs, kad kiekvieną sykį, kai bus su jomis, mintyse būtų ir su mumis.

 

Kad dovanų paieškos būtų kokybiškos ar atneštų realų pelną – labai svarbu nusistatyti kriterijus, kuriais remiantis ieškosite labiausiai jums tinkančios dovanos. Žinoma, kiekvienas norime rasti tobulą variantą, tačiau taip jau yra, kad tas tobulumas reikalauja nemažai laiko, jėgų, o kartais ir finansų. Problema tame, kad ne viską galite turėti vienoje vietoje. Jei laiko lyg ir turime – trūksta idėjos. Jei jų yra – kelią stoją piniginė. Kad dovanų paieškos nenusitęstų net iki kelių savaičių – pateiksime patarimus, į kuriuos sau atsakęs galėsite ieškoti geriausio sprendimo kalbant apie dovanas. Juk pasirinkimo tiek daug. Tik ieškokite ir raskite.

  1. Pirmiausia apsibrėžkite pinigų sumą, kurią planuojate išleisti. Taip sutaupysite nemažai laiko apžiūrinėdama daiktus, kurių tikrai nepirksite, nes piniginė jums to paprasčiausiai niekaip neleis. Suma gali neviršyti net ir dešimties litų, tačiau tai nereiškia, kad jūsų pasirinkimas yra prastas. Tikrai ne, nes brangi dovana nereiškia gerą, kaip ir pigi nereiškia bloga.
  2. Labai atidžiai pagalvokite apie žmogų, kuriam dovana bus skirta. Galėtume paanalizuoti ir pagalvoti: gal kada seniai jis užsiminė, kad kuo nors domisi? Galbūt pamenate, koks mėgstamiausias buvo jos ar jo vaikystės žaislas? Dovana vaikinui ar dovana savo mamai išrenkama kur kas lengviau. Juk tuos žmones labai gerai pažįstate, tačiau jei draugas jums nėra labai atviras: sunku rasti tinkamą dovaną.
  3. Neapsiribokite vien prekybos centrais. Virtualiose parduotuvėse galima rasti labai daug šaunių ir nebrangių daiktų.
  4. Pagalvokite, ar galite daiktą padaryti pats? Galbūt bent dekoruoti? Tuomet sutaupysite pinigų, bet ne laiko…

 

Atsakykite sau į visus klausimus ir pabandykite rasti geriausią variantą už mažiausią kainą. Variantai tikrai egzistuoja ir kiekvienas iš jūsų gali juos rasti. Paprasčiausiai reikia susiaurinti savo paiešką. Prieš miegą pagalvokite. Juk tuomet smegenys atsipalaiduoja ir pasiūlo visus geriausius variantus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *