Kiekviena moters figūra – ypatinga

Artėjant vasarai kiekviena mergina susirūpina savo figūra. Žinoma, būtų šaunu jei ir vyrams ji būtų tokia pat aktuali ir jie stengtųsi savąją patobulinti visais įmanomais būdais, tačiau tendencijos nekinta – merginos nori būti pačiomis nuostabiausiomis, kuomet vaikščios karščiu alsuojančiu paplūdimio smėliu. Maudymosi kostiumėliai gali pabrėžti geriausias jūsų turimas linijas arba priešingai – išryškinti minusus. Kad netektų nusivilti renkantis aprangą būtina gerai susipažinti su savo kūnu ir kokiomis priemonėmis geriausia jį perteikti. Patogiausia pasikonsultuoti su profesionalais, deja, parduotuvėse dirbančios moterys ne visada puikiai išmano savo darbo specifiką, tad ieškokime kartu.

Stambi figūra toli gražu nebereiškia blogą figūrą. Kuriami nuostabūs maudymosi kostiumėlio modeliai, kurie padės pabrėžti privalumus: didelę krutinę ir žavų užpakaliuką. Žinoma, jei turite ratuką ant liemens, geriausia rinktis vientisą kostiumėlį. Yra tokių, kurie kuriami specialiais stambesnioms moterims su tam tikru korsetu, kuris tarsi suveržia ir tuo pačiu pabrėžia liemenį. Variantų yra daug, tačiau svarbiausia jaustis patogiai.

Žemutės merginos dažnai pavydi ilgakojėms manekenėms, kurių aukštumas ir grakštumas vilioja kiekvieną. Tiesa, susikurti tokią iliuziją taip pat galime ir viskas yra labai paprasta. Jums tereikia kostiumėlio, kurio apatinė dalis būtų šonuose būtų labai giliai iškirptos. Taip kojos atrodys kur kas ilgesnės. O kuo ilgesnės, tuo vizualiai ir plonesnės. Trumpakojės turėtų vengti šortukų. Jei turite gražų pilvuką neslėpkite jo po vienos dalies kostiumėliu.

Maža krūtinė daugelio merginų problema, kuomet tenka užsidėti maudymosi kostiumėlį. Jokiu būdu nedėvėkite vienos dalies. Galite nebesibaiminti nauji kostiumėliai kuriami su pakietinimais, tad niekas nepastebės mažos krutinės. Taip pat geriausia rinktis kostiumėlį su paraukymais – jis krūtinę padarys vizualiai didesne. Rinkitės trikampio formos maudymosi kostiumėlį, geriausia su ryškiais raštais ar bent jau neoninėmis spalvomis. Venkite juodos spalvos.

Tačiau yra merginų, kurios pergyvena dėl savo didelės krutinės. Geriausia išeitis – vientisas maudymosi kostiumėlis, kuris susiriša per kaklą. Liemenėlė turi būti gan uždara su, žinoma, pakietintais kaušeliais, kurie žaviai prilaikys krutinę.

Pasirinkimas labai platus – svarbiausia rasti kostiumėlį, kuris puikiai tiktų prie jūsų figūros. Tačiau nevaržykite savęs nepatogia apranga, juk atostogos turi būti malonumas. Jokios maudynės jūroje neatneš džiaugsmo jau jausitės suvaržyta. Pamirškite kompleksus. Visos jaučiamės nemaloniai ir kažkodėl kitos moterys atrodo daug tobulesnės. Kiekviena esama savotiškai žavi, svarbiausia yra savo žavumą atskleisti.

Nepamirškite pasidomėti ir geriausiai jums tinkamu dydžiu. Labai dažnai padidinti arba sumažinti jie gali netikti. Kiekviena firma arba šalis siūlo savo dydžius, tad prieš pirkdama nepamirškite paieškoti informacijos. Tačiau tai jau ne vargas, o tikras malonumas, juk internete galima rasti visko. Galbūt beieškodama informacijos apie dydį rasite labiausiai jums patinkantį maudymosi kostiumėlio modelį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *