Kodėl auto nuomos kompanijai svarbus kliento amžius?

Auto nuoma – tai paslauga, kuri naudinga norintiems keliauti užsienyje ar tiesiog žmonėms, kurių automobiliai remontuojami servise. Iš tiesų mašinas nuomojančios įstaigos susiduria su pačiais įvairiausiais asmenimis. Juk visur vyrauja dideli skirtumai. Taigi puikiai suprantama, kad kalbant apie auto nuoma užsiimančias kompanijas jokios išimties nėra. Joms tenka atsakingai rinktis klientus.

Automobilio salonas
Automobilio salonas

Pirmiausia dėmesys kreipiamas į, paprastai tariant, reputaciją. Aktualu, ar klientas nėra kokio nors eismo įvykio kaltininkas. Pro akis nepraslysta ir baudos, sumokėtos už taisyklių pažeidimus. Beje, auto nuoma – tai sritis, kurioje besikreipiančius žmones galima skirti į dvi dalis – jaunesnius ir vyresnius. Natūraliai kyla klausimas – kodėl auto nuomos kompanijai svarbus kliento amžius?

Asmenims, jaunesniems nei 25 metų, kartais taikomi papildomi mokesčiai. Šis nutarimas grindžiamas patirties stoka. Auto nuoma – atsakingas verslas. Papildomi pinigai sumokami kaip apsauga dėl galimos rizikos. Nuomotu automobiliu bus važiuojama tarp daugybės kitų mašinų. Mažiau patyrę vairuotojai ir pasitikėjimą kelia mažesnį. Dėl šios priežasties iš jų imama daugiau.

SEATas iš šono
SEATas iš šono

Yra nuomonių, jog jaunesni asmenys nori pasipuikuoti. Auto nuoma – ne juokai. Šią paslaugą teikiančios įstaigos nenori, kad jų transporto priemonės taptų būtent dėmesio ištroškusių asmenų aukomis. Juk ir bet kuris žmogus, paskolinęs mašiną pažįstamam, nesitiki atgauti ją subraižytą ar apdaužytą.

Visgi yra situacijų, kuomet nesvarbu, kokio amžiaus asmuo naudojasi auto nuoma. Kai kuriems ši paslauga reikalinga dėl verslo. Vykimas į susitikimą ar renginį firmai kelia didesnį pasitikėjimą. Ji įžvelgia mažiau nepageidautinų įvykių galimybių. Juk vykstama ne pasigėrėti lankytinais objektais ar į draugų kompaniją, o darbo reikalais. Dirbantys jauni asmenys, besinaudojantys auto nuoma, manoma, yra atsakingesni.

SEAT automobilis
SEAT automobilis

Ne paslaptis, jog vairuotojo pažymėjimas, kurį turint galima vairuoti automobilius, įgyjamas nuo 18 metų. Taigi būnant jaunesniam išsinuomoti mašinos nepavyks. Vis dėlto kodėl auto nuomos kompanijoms vienas iš svarbių kriterijų yra klientų amžius?

Auto nuoma teikiančios įstaigos turi užsitikrinti patikimumą. Kadangi iš dvidešimtmečių ir panašaus amžiaus asmenų galima tikėtis nerūpestingumo, pareigingumas iš dalies kompensuojamas didesniu užmokesčiu. Tai dažniausiai negalioja tik užsiimantiems verslu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *