Lietuviškos internetinės parduotuvės ir jų minusai

Dažnas internetines parduotuves steigiantis asmuo pamiršta, kad e-parduotuvė turi patikti ir būti patogi jos lankytojui – potencialiam pirkėjui. Ji turi būti ne tik patrauklaus dizaino, bet ir skatinti lankytoją ne tik apsipirkti, bet ir sugrįžti dar ir dar kartą bei rekomenduoti ją joje apsilankyti savo draugams ir pažįstamiems.

Vienas svarbiausių dalykų yra tinkamai pristatyti parduodamą prekę, t.y. kokybiškas jos vaizdas, galimybė ją sukioti keliomis kryptimis, labai svarbu vaizdo išdidinimo galimybė, nes ne visi potencialūs pirkėjai turi puikų regėjimą, kad galėtų apsispręsti matydami vos įžiūrimą prekės nuotrauką. Kita neatskiriama prekės pateikimo dalis – tinkamas ir išsamus prekės aprašymas, paaiškinimas ar dydžiai atitinka įprastinius ar yra “pamažinti”, dėl ko gal reiktų rinktis vienu dydžiu didesnę prekę. Privalu nurodyti prekės defektus, ypač tai aktualu išpardavimų atveju, nes jei apie tai bus neužsiminta, pirkėjas gavęs prekę visvien tai pastebės ir liks nepatenkintas, o apie tai parašius jūsų svetainė įgaus solidumo ir  imoniu katalogas jus drąsiai galės minėti patikimųjų sąrašuose.

Jeigu manoma, kad internetinės parduotuvės ir tokių įmonių katalogai yra tikras išsigelbėjimas neturintiems laiko pirkėjams, tai reiktų ir stengtis jį padėti dar labiau taupyti. Todėl  nereiktų potencialaus pirkėjo versti blaškytis po begales svetainės puslapių, ieškant tik jam tinkamos ir reikalingos prekės, taigi investuokite į papildomus filtrus pagal prekių grupes, dydžius, kainas, naujausias prekes, akcijines, nuolaidines ir t.t.

Jei užsakymai vykdomi automatiškai reiktų nurodyti ir pagalbos telefoną ar elektroninio pašto adresą, kad pirkėjas turėtų kur kreiptis, nepavykus atlikti kažkokios operacijos.

Pirkėjas prieš “dėdamas prekę į pirkinių krepšelį” turi aiškiai matyti  kiek kainuos prekė, jos pristatymas, kokie galimi atsiskaitymo ir pristatymo būdai, per kiek laiko jis gaus prekę.

Ir svarbiausia, nedrįskite atakuoti pirkėjo, pasinaudojusio jūsų paslaugomis laiškais elektroniniu paštu be jo raštiško sutikimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *