Mes galime…

Kiekvienas žmogus turi savotiškų psichologinių sutrikimų , kodėl? Daugelis nuolat išgyvename ir kartais nepastebime , kaip ilgai pasiliekame emocijoje turint galvoje , kad mes net kartais tyčia provokuojame aplinkybes , kad sugrįžtume į tą pačią situaciją.

Vieniems lengviau prisitaikyti prie naujovių , o kitiems sudėtingiau , nes vidiniai įsitikinimai blokuoja drąsą , pasitikėjimą. Kiekvienas turime žinoti savo privalumus ir trukumus, kad kovoje būtų galima panaudoti, tai kas bus svarbiausia. Nei vienas negalime pasiduoti , kai žinome , kad rezultatas priklauso nuo mūsų pastangų.

Daugelis dedame įvairias pastangas , kad gyvenime laimėtume , tai ko trokštame. Negalime nuleisti rankų , kai žinome , jog sėkmė priklauso nuo mūsų įtakos. Kiekvienas esame laimėtojai tik privalome įrodyti . Norime didelio rezultato , tad privalome dėti įvairias pastangas , kad pasiektume , tai ko norime trokštame.

Mes esame kovotojai ir negalime nuleisti rankų , kai turime idėja , tuomet privalome vykdyti iki galo . Nereikia dvejoti ar bijoti. Kovos eigoje paaiškės , kas bus silpnesnis. O silpnesniu būti nėra blogai , juk sužinome kokių trūksta privalumų, kad galėtume laimėti.

Kova visada susideda iš ištvermės, technikos ir meistriškumo ir nesvarbu kokia tai būtų kova. Gali būti mokslo, meilės, kovos laimėjime, sporte, gyvenime ir kitur.. Tačiau technika ir meistriškumas atsispindi kantrybėje ir paklusnume. Sakoma, kad profesionalus kovotojas tik tada, kai moka garbingai pralaimėti mažus mūšius. Todėl nereikia bijoti , jeigu gyvenime nepasiseka ties kažko , juk mes kovotojo kraujo ir žinome , kada ir kaip galime pasistenkt. Nereikia bėgti nuo sunkumu ar atgręžti nugarą, nes baimė sukausto.

Mes esame protingi žmonės ir mes žinome , tai ko norime tik turime mokėti pasiimti.

Mes nesame vadinami radiatoriai .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *