Mes galime…

Aš nenoriu, kad mane vadintu dujiniai katilai . Kodėl turiu būti kitoks arba tiesiog priklausyti nuo kitų nuomonės , kai žinau savo pasirinkimą . Ar mes kalti , kad renkamės pagal savo asmenybės poreikius. Aišku, kad pasitaiko įvairių situacijų, kur mes tiesiog nevaldome streso įtampos ar nesame tiek kompetetingi, kad galėtume atsakyti į norimus klausymus, todėl verčiau pasitikėti , tais kurie tame turi žinių ir išsimokslinimo. Kodėl už kitus turime jaustis kaltais , kai nesame nei plauko už juos atsakingi , bet kažkam juokinga , kai gali kitus stumti į kitokią padėtį, kur sunku priimti sprendimus, nes nesame tiek kompetetingi. Norėdami valdyti streso situaciją turime mokėti greitai reaguoti į iškilusius rūpesčius, kurie mums labai svarbus , kada stengiamės nelikti abejingi . Įsivaizduokime avarinę situaciją arba tiesiog kažkas netyčia viešoje vietoje stumtelėjo , tuomet aišku , kad kartais mumis užvaldo pyktis ir noras atsakyti. Įsivaizduokime, kad užsidėjome paklodę arba tiesiog esame koks personažas , kur vaikai sukelia streso situaciją, kada tarpusavyje nepasidalina dėl dėmesio , tad matant kiekvieno būdą ir pakantumą galima suvaldyti ir protingai išvesti situaciją . Esu matęs , kad vyras senas sugeba du ažuolus suvaldyti , tai buvo stresinė situacija , kurioje davė didelį poveikį patirtis ir gebėjimas suprasti kito emocinę psichologiją , nors tai buvo didžiulė rizika , bet žmogus privalėjo , kažką daryti , nes priešingu atveju , nei vienai nei kitai pusei nebūtų naudinga santykių pabaigos pasekmė.

O prieš įdarbinant parduotuvėje darbuotojus reikėtu supažindinti su streso situacijomis arba bent duoti pasiskaityti , nes kiek yra apklaustųjų , tai daugelis mokosi iš savo ir kitų patirties . Vienas pavyzdys , kada yra tyčia sukeliame situacija , kad būtų valdomas dėmesys dėl kažkokio plano tikslo, kur norima išvilioti ar net apgauti.

 Sporte daug suteikia psichologinis pranašumas . Atkreipkime dėmesį į Amerikietišką futbolą, kur prieš varžybas stengiamasi įbauginti priešininkus. Dar vienas pavyzdys, kada komandos simbolis jaučia , kad komandoje yra per ne lyg didelis pasitikėjimas , tuomet prieš varžybas efektingas veiksmas , kai savo komandos simbolis pirmiausia draugiškumą ir pagarbą atiduoda kitai komandai , tai jau psichologinis impulsas , kuris priverčia susimąstyti , nes komandoje būna dažniausia su žvaigždėjimas lyg miego būsena , kur sportininkai po didelių pergalių kartais užmiega ir neatsikelia nuo laurų.  Taigi, daug galime sutikti  streso situacijų, kurios yra skirtingos , tačiau kiekviena jų pamokoma . Įsivaizduokite, kad esate radijo darbuotojas ir iš jūsų viešai dergiamasi , o jūs privalome mandagiai ir gražiai išvynioti meškerę . Suprantama , kad lengviausias būdas nutildyti garso takelį, bet dar mielesnis , kai žmogaus išmintį atsakai  grįžtamu veiksmu tik proto ribose.   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *