Moteriški drabužiai stebina įvairove

Moterys nėra abejingos drabužiams. Moterų galvoje nuolat sukasi mintys apie naujus įvaizdžius, modelius ir spalvų derinius. Drabužiai moterims yra labai svarbus dalykas. Dažnai net ir skanesnis kąsnis paaukojamas dėl naujos suknelės, naujo madingo aksesuaro ar batelių.

Nenuostabu, kad dažniausiai parduotuvėse randame daug didesnį moteriškų, o ne vyriškų rūbų pasirinkimą, juk moters gyenime rūbai užima labai svarbią vietą. Yra toks pasakymas, kad moterys puošiasi dėl kitų moterų, o ne dėl savęs ar kitų vyrų. Tame tiesos yra, tačiau dažniausiai moterys to nepripažįsta. Žinoma, negalima atmesti ir to, kad gražiai ir tvarkingai apsirengusi moteris pati jaučiasi daug geriau ir smagiau, labiau pasitiki savimi. Drabužiai moterims yra labai svarbi Jų gyvenimo dalis.

O dabar metas pakalbėti apie skirtingus aprangos stilius. Moteriški drabužiai iš tiesų būna labai skirtingų stilių, skirti įvairiems skoniams. Yra kategorija drabužių, kurie skirti klasikinį skonį turinčiai moteriai, kuriai dažniausiai tenka dėvėti oficialią aprangą. Tokios moterys gali rinktis iš įvairių modelių kostiumėlių, sudarytų iš kelnių, siljono ir švarkelio. Taip pat įvairūs sarafanai, sijonai, marškiniai. Dažniausiai klasikiniai, oficialūs rūbai būna neutralių, neerzinančių spalvų, siuvami iš natūralių medžiagų (linas, medvilnė, vilna ir t. t.). Oficialius derinius galima pagyvinti ryškiais marškinukais, žaismingais aksesuarais, papuošalais. Klasikinės kelnės taip pat gali turėti įvairių variacijų: nuo ilgų, iki kauliuko. Taip pat itin temptų ar laisvesnio modelio. Taip pat galimos ir klasikinių suknelių variacijos: ilgomis, trumpomis rankovėmis, visai trumpos ir ilgesnės. Jeigu aprangos kodas nėra toks griežtas galima dėvėti džinsus ir švarką, taip atrodysite oficialiai, bet ne per „rimtai“.

Laisvalaikio stiliaus moteriški drabužiai –  patys įvairiausi ir leidžiantys atsiskleisti vaizduotei ir sukurti įvairiausias aprangos variacijas. Laisvalaikio apranga gali būti įvairiausių spalvų, modelių ir audinių. Į laisvalaikio stiliaus drabužių grupę įeina suknelės, sijonai, kelnės, švarkai, palaidinės, marškiniai ir t. t., tačiau laisvalaikio stiliaus švarkai ir kelnės yra ryškesnių spalvų, gali būti marginti įvairiais raštais, gėlėmis ir t. t. Kelnės yra laisvesnio pasiuvimo. Džinsai taip pat priskiriami prie laisvalaikio stiliaus drabužių. Prie laisvalaikio stiliaus drabužių priskiriami ir laisvo silueto megztiniai, linksmi marškinėliai. Labai įdomus ir patogus laisvalaikio rūbas – kombinezonas. Jis gali būti drobinis ar džinsinis, laisvas, besilaikantis ant kūno gumo pagalba ar ypač išryškinantis figūrą – džinsinis kombinezonas. Taip pat gali būti ir elegantiškų kombinezonų, pasiūtų iš krentančios medžiagos ir sudarančių suknelės vaizdą. Nepamirškime ir šortų bei trumpų kelnių-bridžų,  kurie nepamainomi karštomis vasaromis. Jie taip pat gali būti įvairių medžiagų ir spalvų. Tiesa, dažniausiai dėvimi džinsiniai, nes jie puikiai atrodo ant kūno ir yra patogūs. Namuose ar gamtoje nepamainomi patogieji džemperiai ir tokio pat stiliaus trikotažinės kelnės, kurios dažniausiai madinamos treninginėmis. Drabužiai moterims yra pačių įvairiausių stilių ir modelių, todėl patinkantį drabužį tikrai ras kiekviena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *