Nokia Lumia 1020 dėklai – galimybė gyventi saugiau

Tai, kad NOKIA yra viena iš pačių geriausių firmų žino bene kiekvienas. Dažniausiai šios įmonės vardas siejamas su nemirtingo, niekada nesugendančio ir nedūžtančio telefono sinonimu. Tai turbūt ir yra patys pagrindiniai apsektai, kurie skatina visuomenę naudotis būtent šios firmos telefonais. Tiesa, šiuolaikiniai mobilieji turi labai daug funkcijų, tad nenuostabu. Kad ir kaina yra gana nemaža. Kuomet sumokate tūkstantines sumas už telefoną reikia pasirūpinti ir jo apsauga, kitaip tokio telefono sudaužymas gali būti prilyginamas pinigų išmetimui. Geriausiai nuo sudužimo apsaugo dėklai ir plėvelės, kurių būtent pati pagrindinė funkcija ir yra suteikti visokeriopą apsaugą. Nokia Lumia 1020 dėklai pasižymi gana plačiomis variacijomis. Daugelis jų skiriasi, tiesa, tik dizainų, nes atliekama funkcija išlieka lygiai tokia pati.

Šio telefono dėklai, savo stiliumi, galėtų būti kiek smulkiau skiriami į:

  1. Dirbtinės odos dėklai, kurie yra atverčiami šonu. Dauguma jų atrodo, kaip paprasčiausios piniginės. Spalvų pasirinkimas labai platus. Jei pageidaujate, daugelis firmų padarys individualiai tokį dėklą, kokio norite jūs.
  2. Minkšto silikono dėklas paprasčiausiai užsideda ant telefono, tačiau jis apsaugo tik nugarėlę ir šonus. Laikyti labai patogu, kadangi silikonas nelaidžia telefonui išslysti iš rankų. Spalvų pasirinkimas taip pat labai platus. Silikoniai dėklai dažniausiai būna ypač ryškių spalvų, tad tie, kurie mėgsta dėmesį tikrai jo gaut užtektinai su tokiu nuostabiu dėkliukų.

Daugelis mano, jog telefono dėklas būtinas tik tiems, kurie mano, kad jų telefonas nėra pakankamai atsparūs. Tiesa ta, jog tobulėjant mobiliesiems, jiems turint vis daugiau funkcijų, jų apsauga yra vis menkesnė. Liečiami ekranai darosi vis jautresni ir juos numetus galite labai greitai pažeisti  jutiminius ekranėlius. Taip pats telefonas taps visiškai nebefunkcionalus. Dėklo įsigijimas nereiškia, kad turimas telefonas, pavyzdžiui Nokia Lumia 1020, yra nekokybiškas, tai reiškia, jog jūs gebate pasirūpinti visokeriopa apsauga. Juk net ir pats atsakingiausias žmogus kartais netyčia iš rankų išmeta taip mylimą prietaisą. Niekas nesame nuo to apsaugotas, o dėklas padės garantuoti, kad pasikėlus nuo žemės galėsite ir toliau naudotis telefonu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *