Patarimai kaip pavasarį prižiūrėti automobilį

Tik pašvietus pirmajai pavasario saulei, prie automobilių plovyklų nusidriekia eilė automobilių. Taip pat, atėjus pavasariui pastebima, kad gatvėje padaugėja automobilių su kuo įmantresniais auto ratlankiais – gi beveik visiems vairuotojams pavasaris siejasi su vasarinių padangų ir ratlankių „papuošimu“ savo automobiliui.

Pirmas mano patarimas, kurio būtina laikytis, yra – po žiemos būtinai nuvažiuoti į auto servisą ir nuodugniai patikrinti visą automobilio važiuoklę, kėbulą ir apskritai jo techninę būklę.

Antras patarimas – kruopščiai nuplauti visą automobilio kėbulą. Kadangi, žiemos metu naudojamos antikorozines priemones auto kėbului bei kelio danga barstoma specialiu mišiniu, kad kelias nebūtų slidus – tai šių priemonių lieka ant viso kėbulo. Jos patenka net ir į pačius mažiausius plyšius, todėl ir būtina kuo kruopščiau nuplauti visą automobilį ir jo kiekviena tarpą, plyšelį. Likusios priemonės ar druskos ant kėbulo, tiesiog toliau visą vasarą ės auto kėbulą ir greitai ant kėbulo pradėsite matyti rūdis, kurių manau nenori matyti nei vienas vairuotojas ant savo automobilio.

Kitas patarimas (toks ne ypatingai svarbus), kad automobilio vidus būtų kiek švaresnis tai atsikratykite visų auto aksesuarų, kurie buvo skirti žiemos sezonui. Šie auto aksesuarai buvo labai naudingi žiemai, bet vasaros metu jie tikrai nebus reikalingi ir tik užims papildoma vietą Jūsų automobilyje ir darys betvarkę (kaip pvz tokie auto aksesuarai, kaip grandinės ratams).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *