Šiandien ir dabar

Norint susirasti sau naują porą, galite peržiūrėti internete esančius pažinčių portalus ir rasti savo naują draugą labai greitai, jeigu mokate tinkamai ieškoti. Iš tikrųjų, niekam ne paslaptis, kad pastaruoju metu sms pazintys yra kur kas populiaresnės nei buvo anksčiau.

Jūs galite susirasti savo antrąją pusę per itin trumpą laiką, jei mokate tinkamai ieškoti. Mergina iesko vaikino internete – tokio tipo skelbimus pamatysite gana dažnai, todėl jei esate vaikinas, kuris yra viengungis ir jaučiatės labai vienišas, galite atsiversti internetinius pažinčių portalus vien tam, kad surastumėte sau antrą porą – tai tikrai veikia, tad pabandyti verta.

SMS pazintys yra gana populiarus dalykas ir kalbant apie radijo stotis ir televizijas. Yra nemažai radijo stočių, kurios vakarais rengia laidas, kurios būna skirtos būtent sms pažintims. Kiekvienas norintis dalyvauti žmogus turi paskambinti į studiją arba tiesiog parašyti sms trumpuoju numeriu su savo tekstu. Tuomet po kurio laiko radijo laidos vedėjas arba didžėjus perskaitys jūsų skelbimą ir turėsite galimybę būti išgirstas. Į jūsų skelbimus atsilieps tik susidomėję asmenys, tačiau nepamirškite išsiųsti šią sms arba skambinti iš savo numerio, kadangi jei siųsite arba skambinsite iš  svetimo, tuomet labai maža tikimybė, kad radijo laidos vedėjas pasakys garsiai tą numerį – taip yra daroma saugumo sumetimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *